На Кременеччині вирішили “людей колоти а лисиць стріляти”

На Кременеччині вирішили “людей колоти а лисиць стріляти”

На засіданні районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кременецькій РДА думали, як будуть рятувати мешканців краю від скажених лисиць. Зрештою вирішили людей колоти, а лисиць стріляти, інформує сайт Новини.Кременець з посиланням на Кременецьку РДА.

На засіданні районної надзвичайної протиепізоотичної комісії розглядали звернення жителів села Лідихів щодо забезпечення їх вакцинацією проти сказу. Вакцинувати просять всіх людей, які були в контакті з хворими на сказ тваринами. Також люди просять про проведення санітарного відстрілу лисиць в масивах прилеглих до села Лідихів.

За результатами розгляду цих питань комісія вирішила:

  • зобов’язати начальника відділу охорони здоров’я при Кременецькій РДА Прокоповича промоніторити ринок імунобіологічних препаратів та доповісти про необхідну кількість та суми коштів для придбання в розрізі територіальних громад на апаратні нараді. – Термін виконання до 01.02.2016 р.
  • звернутись з листом до обласного аптечного управління про забезпеченість імунобіологічними препаратами щодо профілактики сказу. – Термін виконання до 01.02.2016 р.
  • звернутись в обласне товариство мисливців та рибалок для надання дозволу санітарного відстрілу лисиць  в лісових масивах в зв’язку із складною епізоотичною ситуацією щодо сказу в районі з 1 лютого по 1 березня 2016 р. – Термін виконання до 28.02.2016 р.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares