На мажорній ноті

ФК «Тернопіль – «Карлівка» – 2:0

ФК «Тернопіль – «Карлівка» - 2:0Цей домашній поєдинок був останнім для муніципалів у поточному році у рідних стінах.

Перша половина зустрічі пройшла за очевидної переваги наших земляків.. Дебютну нагоду відкрити рахунок вони втратили вже на 10-й хвилині матчу, коли Богдан  Семенець, з лінії воротарського майданчика не зумів переграти голкіпера гостей.  Згодом близькими до успіху були Степан Клекот та Віталій Богданов.

І все ж на 36-й хвилині зустрічі після довготривалого розіграшу м’яч відскочив до Сергія Куріцього, який дальнім ударом вцілив у верхній кут воріт «Карлівки» – 1:0.

У другому таймі господарі менш активно йшли вперед, втім це не завадило ім. подвоїти рахунок.  Його автором став Богдан Семенець – 2:0.

Календарний футбольний рік муніципали завершили без домашніх поразок. У 15 поєдинках у рамках другої ліги наші земляки здобули 12 перемог, та у трьох зустрічах розділили очки.

Останній у році матч ФК «Тернопіль» зіграє 30 листопада у Херсоні. Поки що наш клуб посідає другу сходинку у турнірній таблиці.