На одне вільне робоче місце на Тернопільщині претендувало вісім безробітних

На одне вільне робоче місце на Тернопільщині претендувало вісім безробітних

В області проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота і серед роботодавців, і серед потенційних працівників щодо легалізації заробітної платні. Про це повідомив під час засідання колегії ОДА директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук.

«На жаль,  значна частка зайнятого населення працює у тіні, отримує зарплату у «конверті». Але серед переваг офіційного працевлаштування є страхування, висока пенсія, виплати на випадок безробіття, – констатував  директор обласного центру зайнятості. –  Станом на 01 червня в області були актуальними були 1552 вакансії. З них для  робітників – 946, для службовців – 422, для осіб, які не потребують спеціальної підготовки – 184. Найбільшим попитом в області користувались робітничі професії, зокрема продавці продовольчих та непродовольчих товарів, водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, слюсарі-ремонтники, а без кваліфікації – підсобні робітники та прибиральники».

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 8 безробітних, констатував Петро Химейчук. Найменше безробітних в Тернополі, Бережанах та Кременці.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *