На сході України спорудили 16,5 кілометра «Тернопільської стіни» (ФОТО)

Керівники Тернопільщини та очільник міліції краю Олександр Богомол перевірили хід будівництва фортифікаційних споруд на Луганщині – у Попасній, на її крайніх рубежах і в Золотому.

 

PM447image002

Саме там тернопільські будівельні компанії зводять фортифікаційні споруди. Генеральні підрядники – три тернопільські компанії і близько десяти допоміжних, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, у районі Попасної тернополяни мають звести чотири захисних споруди. Три з них 11 червня вже здали. А будівництво четвертої затягується через періодичні обстріли бойовиками.

66

Степан Барна стверджує: фортифікаційні споруди якісні, зроблені відповідно до норм Міноборони, тому врятують не одне життя. «Ми спорудили 16,5 кілометра «Тернопільської стіни», яка не дозволить терористам просуватися вглиб країни», – наголосив він.

Було перевірено не лише будівництво фортифікаційних споруд, але й роботу правоохоронців у зоні АТО – в Попасній та Лисичанську. Начальник обласного управління міліції Олександр Богомол роботою усіх задоволений. Він зазначив, що під постійною охороною перебувають як будівельники, так і будівництво.

82-765x510

«Зведений загін міліції у Попасній виконує всі завдання, покладені центром антитерористичних операції», – сказав керівник обласної міліції. За його словами, тернопільські правоохоронці зарекомендували себе на Сході, як хороші виконавці та бійці. Нарікань з боку керівників внутрішніх справ Луганщини немає. А кількох тернопільських міліціонерів відзначив міністр МВС за належне виконання роботи в зоні АТО.

57

410

312

216

215

119

118

65

58

Джерело:СЗГ УМВС України в Тернопільській області

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares