На Шумщині цигани пограбували пенсіонерку

На Шумщині цигани пограбували пенсіонерку

Дев’ять тисяч гривень викрали двоє чоловіків ромськоїнаціональності з помешкання 77-річної мешканки села ТилявкаШумського району. Правоохоронці розшукують злодіїв.

 За словами потерпілої, до неї додому під приводом продажі ковдр зайшли невідомі віком 25-30 років. Продавці запропонували пенсіонерці товар і навіть пообіцяли зробити суттєву  знижку. Віддавали жінці ковдри по 300 гривень. Жінка вирішила взяти 10 штук, для усіх онуків. Пішла по гроші. Відрахувала 3 тисячі гривень.

Решту, а це шість тисяч, поклала на холодильник і відійшла по таблетку для гостя, у якого  раптово заболіла голова. Коли повернулася – не застала ні продавців, ні ковдр, ні дев’яти тисяч гривень.

Про крадіжку пенсіонерка повідомила правоохоронців. Міліціонери розшукують злодіїв. Наразі вони виготовили фоторобот та встановили автомобіль на якому пересувалися зловмисники. Подію внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 185 частиною 1 – крадіжка.

Правоохоронці звертаються до всіх мешканців краю бути обережними і пам’ятати, що чужих у помешкання пускати не можна. Для проникнення у квартиру і викрадення цінних речей досвідченим злодіям достатньо 20—30 хвилин. Рідко, коли крадії перебувають у квартирі довше.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *