На строкову службу з Тернопільщини відправили понад сто юнаків

На строкову службу з Тернопільщини відправили понад сто юнаків

Всього протягом весни планують призвати до війська близько 600 хлопців

Поряд із заходами часткової мобілізації, після півторарічної перерви в області поновився призов на строкову службу до армії. Минулого четверга з Тернопільського збірного пункту військкомату відправили до війська близько 60 призовників. Ще таку ж кількість новобранців відправили до лав силових структур. Служитимуть юнаки у Збройних силах України, Національній гвардії та Державній спеціальній службі транспорту.

– Згідно з указом Президента у  2015 році відновлений призов на строкову військову службу. Новобранців не направлятимуть у зону проведення АТО. Вони проходитимуть вишкіл у своїх військових частинах та на навчальних полігонах, – зазначив обласний військовий комісар полковник Володимир Катинський.

1

Проводжати призовників прийшли рідні. Представники місцевої влади вручили юнакам набори першої необхідності, які їм знадобляться під час військової служби.

Загалом із Тернопільської області впродовж весняної призовної кампанії на строкову службу планують відправити близько 600 хлопців. Остання відправка у війська призовників запланована на 21 травня.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *