На Тернопіллі переселенці отримали близько тисячі адмінпослуг

На Тернопіллі переселенці отримали близько тисячі адмінпослуг

За час окупації Криму і проведення антитерористичної операції на Сході України декілька тисяч вимушених переселенців знайшли притулок на Тернопільщині. Їм міграційна служба краю вже надала понад тисячу адміністративних послуг.

Зокрема, вимушені переселенці з районів, де проходить антитерористична операція, отримали на Тернопільщині понад шість з половиною сотень адмінпослуг по лінії міграційної служби, а громадяни, які були вимушені покинути Крим, – трохи менше чотирьох сотень.

Найбільша кількість звернень стосувалася реєстрації місця проживання  та оформлення чи обміну паспорта громадянина України – разом п’ять сотень звернень.

Понад півтори тисячі громадян звернулося до підрозділів міграційної служби краю для проставляння відміток про реєстрацію місця перебування у довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Також міграційна служба області оформила спеціальний дозвіл на в’їзд  на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї одному іноземцеві.

Робота по наданню адміністративних послуг вимушеним переселенцям триває.

Нагадаємо, що консультацію з паспортних питань можна отримати за телефоном гарячої лінії УДМС України в Тернопільській області (код 0352) 27-13-89 або прийшовши особисто в найближчий підрозділ міграційної служби.

 За матеріалами  УДМС України в Тернопільській області

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *