На Тернопіллі призначили керівника обласної міліції

На Тернопіллі призначили керівника обласної міліції

Наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова від 17 березня начальником Управління МВС України в Тернопільській області призначено полковника міліції Олександра Богомола.

PM501image004

Особовому складу нового керівника представив сьогодні, 18 березня, заступник Міністра внутрішніх справ, генерал-майор міліції Олексій Руденко.

Представляючи нового начальника, високопосадовець відзначив, що Олександр Миколайович є фахівцем своєї справи та має великий досвід практичної роботи. І що важливо – не нова людина у міліції Тернопільщини.

В органах внутрішніх справ Олександр Богомол з 1994 року. Пройшов шлях від слідчого Тернопільського міськвідділу до заступника начальника слідчого управління. У травні 2014 року був призначений на посаду першого заступника начальника-начальника слідчого управління УМВС України в Тернопільській області.

Новопризначеному очільнику Олексій Руденко побажав працювати так, щоб люди бачили в правоохоронцях своїх захисників, а кожна їхня дія чітко відповідала вимогам закону.

В свою чергу  Олександр Богомол подякував за довіру та запевнив, що й надалі міліція Тернопільщини належним чином дбатиме про безпеку громадян краю. Зробить усе, аби повернути довіру населення до правоохоронної системи, буде дотримуватися у своїй роботі принципів об’єктивності та виконуватиме покладені  державою і керівництвом завдання.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *