На Тернопіллі розпочали ревізію … земель

На Тернопіллі розпочали ревізію … земель

При Тернопільській облдержадміністрації створили комплексні робочі групи з моніторингу ефективності використання земельних ресурсів області. До складу входять представники правоохоронних органів, територіальних підрозділів центральної виконавчої влади, департаментів та управлінь ОДА. Вони проводитимуть ревізії у кожному районі.

Про це повідомив голова ОДА Степан Барна 18 серпня під час наради з питань використання земельних ресурсів у Тернопільському районі. Також він заявив, що процес поверення земель громаді розпочався. Це стосується ділянки площею 25 га у селі Біла, також лижеролерної траси на території біатлонної бази у Підгородньому.

 

«Є відповідне доручення Прем’єр-міністра щодо проведення таких ревізій в усіх областях. Ми розпочинаємо комплексні перевірки ефективності використання земель у Тернопільському районі, відтак перевіримо кожен район, – зазначив очільник області. –  Землевласники та землекористувачі повинні платити податки до місцевого бюджету. Після проведення адміністративно-територіальної в цьому будуть особливо зацікавлені представники новостворених громад. Адже ці кошти будуть спрямовувати на розвиток об’єктів інфраструктури».

За словами заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергія Господарика, на території району є 45 тисяч землекористувачів та землевласників, з них 30 тисяч – повинні сплатити податки на землю до початку вересня. Керівники деяких сільськогосподарських підприємств повинні додекларувати у районі 2600 га землі, загалом в області – 22 тис. га.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *