На Тернопіллі цьогоріч обікрали понад сотню автомобілів

На Тернопіллі цьогоріч обікрали понад сотню автомобілів

Працівникам міліції розкрити вдалося половину з цих злочинів

Як зазначили у міліції, у цих ситуаціях найбільш надійний спосіб уникнути крадіжки – паркувати автівки на стоянках з охороною чи в гаражах. А ще – не залишати у салоні майно та значні суми грошей. За словами правоохоронців, більшість подібних злочинів стається саме через те, що автовласники самі провокують зловмисників.Більшість транспортних засобів, які пограбували, були залишені без нагляду у дворах будинків чи просто посеред вулиці.

Найбільшою спокусою для злодіїв є необладнані сигналізацією автомобілі. Замки, особливо у транспортних засобах вітчизняного виробництва, зловмисники легко зламують за допомогою викрутки, ножиців чи різноманітних відмичок

Також злодії користуються сканерами для зчитування сигналізації. За допомогою спеціальних приладів відключають її та грабують машину.

Як зазначили у міліції, у цих ситуаціях найбільш надійний спосіб уникнути крадіжки – паркувати автівки на стоянках з охороною чи в гаражах. А ще – не залишати у салоні майно та значні суми грошей. За словами правоохоронців, більшість подібних злочинів стається саме через те, що автовласники самі провокують зловмисників.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares