На Тернопільщині 106 підприємців видавали працівникам зарплату «в конвертах»

На Тернопільщині 106 підприємців видавали працівникам зарплату «в конвертах»

Із початку 2016 року у 106 суб’єктів підприємницької діяльності Тернопільщини зафіксовано факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

У ході проведення камеральних перевірок та індивідуальних співбесід виявлено 240 громадян, які не були працедавцями оформлені на роботу, згідно з вимогами законодавства. Їм було виплачено дохід на суму майже 357 тис грн. До бюджету сплачено 51,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами вжитих заходів 324 особи оформили трудові відносини, що становить 97,5 відсотка від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

На сьогодні втрати бюджету від прихованої «в конвертах» заробітної плати значні, водночас фінансово потерпає і найманий працівник, який не має офіційного статусу. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували  не «тіньову» зарплату, а офіційну, адже лише в цьому випадку вони будуть соціально захищені.

 

 

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *