На Тернопільщині 14,9 тис сімей чекають на отримання житла більше десяти років

На Тернопільщині 14,9 тис сімей чекають на отримання житла більше десяти років

17,5 тис сімей Тернопільщини перебували на квартирному обліку для отримання житла та поліпшення житлових умов на початок нинішнього року.

За інформацією Головного управління статистики в Тернопільській області, більше половини усіх черговиків – 9673 сім’ї перебували на обліку для одержання державного житла; 7797 родин стояли на черзі в житлово-будівельних кооперативах і 3 сім’ї – на одержання соціального житла.

Серед усіх черговиків – 14687 сімей перебували на обліку для отримання житла в органах місцевого самоврядування, а 2786 – на підприємствах і в організаціях.

На пільговій черзі стояли 7,4 тис. сімей.

Із кожним роком збільшується термін перебування сімей у черзі на отримання житла. Так, 85,2 відсотка усіх черговиків, а це 14,9 тис сімей – чекають на отримання житла більше десяти років. Це, переважно, родини, які стоять у загальній черзі (8,8 тис сімей).

Упродовж 2014 року поліпшили свої житлові умови 34 сім’ї Тернопільщини: 21 із них перебувала на обліку в органах місцевого самоврядування, 13 – на підприємствах та в організаціях. Із загального числа черговиків, які торік отримали житло, 17 родин – мешканці обласного центру.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *