На Тернопільщині 3426 учасників АТО отримали дозволи на оформлення земельних ділянок

На Тернопільщині 3426 учасників АТО отримали дозволи на оформлення земельних ділянок

На Тернопільщині надано 3426 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 1432 гектари з часу запровадження ініціативи землевпорядної служби про першочергове забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. Про це повідомили у прес-службі ТОДА.

Учасники АТО планують використовувати землю під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 1197 ділянок площею 88 гектарів, для ведення садівництва 1488 ділянок площею 154 гектари і 741 земельні ділянки площею 1190 гектари – для ведення особистого селянського господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 4002 захисники Батьківщини. Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у м. Тернопіль 789, Тернопільському 1502, Чортківському 264 та 247 у Зборівському районах. Всі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку.

Загалом землевпорядники області зарезервували для потреб учасників АТО землі площею 4130 гектара. Ділянки, а це 528 масивів, можуть бути використані для будівництва житлових будинків (176,4), ведення садівництва (586,5 га) та особистого селянського господарства (3367,1га).

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares