На Тернопільщині 3627 осіб зареєструвалися для участі у пробному ЗНО

На Тернопільщині 3627 осіб зареєструвалися для участі у пробному ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО-2016 з використанням електронного ресурсу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) тривала у період з 4 по 30 січня. Згідно підведених підсумків, в області було зареєстровано 3627 учасників на 5455 тестувань. Про це повідомили у Департаменті освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

У районних центрах та містах обласного значення Тернопільщини створено 19 пунктів пробного ЗНО. 28 березня вже доставлені контейнери з тестовими зошитами та іншими матеріалами до Тернопільського ОКІППО. 29 березня відбулася робоча нарада в Тернопільському ОКІПП за участю начальника методичного відділу ІФРЦОЯО З. Герасимчука та відповідальних за пункти пробного ЗНО і методистів, відповідальних за ЗНО в районі або місті.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації надіслав листа до головного управління Національної поліції в Тернопільській області на предмет охорони, забезпечення правопорядку в пунктах пробного ЗНО та прилеглих територіях. Охорону здоров’я учасників тестування забезпечуватимуть медичні працівники навчальних закладів, на базі яких створені пункти пробного тестування.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares