На Тернопільщині аферисти намагаються нажитися на виплатах для сімей загиблих в АТО

На Тернопільщині аферисти намагаються нажитися на виплатах для сімей загиблих в АТО

Сім’ям тернопільських військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, держава вже почала виплачувати по 609 тис. грн. Між тим, в області з’явилися аферисти, які намагаються нажитися на горі людей.

Як повідомили у Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, до родин загиблих телефонують невідомі. Називаючись працівниками військкомату, вони вивідують інформацію про грошові виплати.

– В області з’явилися прецеденти, коли шахраї, представляючись працівниками військкомату, волонтерами, доброчинцями чи журналістами, намагаються нажитися на горі людей. Ми підтримуємо зв’язок з родинами загиблих, – розповів заступник військового комісара Тернопільщини Андрій Миськів.

Він зазначив, що виплата грошей перебуває на особистому контролі обласного та районних комісарів. На Тернопільщині кошти в повному обсязі отримали дві родини.

– Сьогодні розпочали оформлення документів на третю сім’ю. Представники ще двох тернопільських родин чекають на підтверджуючі документи, які мають надійти з Києва, – додала заступник начальника відділу соціального забезпечення обласного військкомату Тетяна Лацік.

Вона також повідомила, що інші сім’ї почнуть отримувати кошти після того, як будуть зібрані необхідні дані.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *