На Тернопільщині чоловік під час п’яної сварки вбив свою матір

На Тернопільщині чоловік під час п’яної сварки вбив свою матір

Побутова сварка у родині жителів села Бобулинці Бучацького району призвела до трагедії. 33-річний син наніс тілесні ушкодження 61-річній матері, від яких жінка за тиждень померла.

Як розповів начальник Бучацького райвідділу міліції Петро Гукалюк, повідомлення про раптову смерть пенсіонерки до правоохоронців  від медиків. Те, що жінка не сама пішла з життя, а з чиєюсь допомогою, засвідчили судмедексперти. Медики констатували: пенсіонерка  загинула від внутрішньої кровотечі та внаслідок пошкодження органів, спричиненого ударами. Правоохоронці почали з’ясовувати, хто ж вкоротив віку жінці.

У вчиненні важкого злочину слідство одразу запідозрило сина померлої. Родичі жили удвох. Сварки для них були звичним явищем, а все через пристрасть обох до спиртного.

У день трагедії чоловік теж посварився з пенсіонеркою, через що – пригадати не може,  адже був добряче напідпитку. Свою правоту почав доводити стусанами.  Завдавши декілька ударів жінці, заспокоївся.

За допомогою потерпіла до лікарів не зверталася. Лише поскаржилася сусідам на сина-забіяку, а за сім днів її виявили  мертвою.

У вчиненні важкого злочину чоловік зізнався. Його дії попередньо кваліфікують за ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу – вбивство, вчинене через необережність. Покарання за це – обмеження або позбавлення волі на термін від трьох до п’яти років.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *