На Тернопільщині фальшиві соціальні працівники викрали у 85-річної бабусі 22 тис. грн

На Тернопільщині фальшиві соціальні працівники викрали у 85-річної бабусі 22 тис. грн

Жертвою шахрайок стала 85-річна мешканка Борщівського району, що на Тернопільщині.

Зловмисниці, під виглядом працівниць соціальних служб, винесли з помешкання старенької всі її заощадження, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

У місцевий райвідділ міліції зателефонувала мешканка села Турильче, 1930 року народження, і повідомила про втрату коштів. За словами Володимира Спольського, старшого слідчого Борщівського райвідділу міліції, у ході проведених слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що ще 27 червня, близько 15.00, до потерпілої приходили дві невідомі жінки. Вони представилися працівниками соціальних служб. Злодійки розповіли пенсіонерці про зміну національної валюти, а також про негайний обмін гривні. Після почутого бабуся дістала з півлітрової банки гроші та перерахувала заощадження. Там було 22 тисячі гривень.

Незнайомка попросила газету, завернула у неї гроші й віддала старенькій. «Помічниці» сказали, що прийдуть у понеділок, 29 червня, щоб здійснити обмін. У день зустрічі бабуся заглянула до паперового пакунку і не виявила у ньому грошей. Про крадіжку повідомила в сільраду та в міліцію.

Правоохоронці розшукують зловмисниць і застерігають усіх мешканців краю не вестися на будь-які провокації та розповіді, не пускати до помешкання невідомих, вимагати у працівників посвідчення та з’ясовувати усі питання, які виникають, безпосередньо у відповідних службах.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *