На Тернопільщині майже 200 учасників АТО пройшли медико-психологічну реабілітацію

На Тернопільщині майже 200 учасників АТО пройшли медико-психологічну реабілітацію

Широкий комплекс реабілітаційних заходів учасники АТО отримують у центрах надання кваліфікованої медико-психологічної допомоги. Такі центри діють на базі п’яти медичних закладів, у них від початку року пройшли реабілітацію близько 200 бійців, повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.

У рамках всеукраїнської акції «Від єдності – до незалежності» триває інспектування цих закладів виконувачем обов’язків департаменту охорони здоров’я ОДА Віктором Овчаруком.

«Таке оздоровлення для учасників антитерористичної операції триває до трьох тижнів. У центрах реабілітації працюють кваліфіковані психологи. Пацієнти проходять курс оздоровчих процедур. Загалом, у цих закладах  протягом одного періоду можуть прийняти 175 бійців», – зазначив Віктор Овчарук.

Амбулаторну і стаціонарну медичну допомогу демобілізовані та учасники антитерористичної операції  можуть отримати в обласних, міських лікувально-профілактичних закладах і в 16 центральних районних лікарнях. Також цим займаються первинна ланка – сімейна медицина.

Варто нагадати, за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області звернулось 623 учасників АТО. Для проведення лікування і реабілітації учасників АТО з обласного бюджету закладам охорони здоров’я виділили 2 млн грн. Також із коштів у сумі 1 млн грн, які виділили Університетській лікарні, здійснюють забезпечення медикаментами та розхідними матеріалами учасників АТО на базі згаданого закладу.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares