На Тернопільщині міліціонери давали залежній людині наркотики, щоб покращити показники роботи

На Тернопільщині міліціонери давали залежній людині наркотики, щоб покращити показники роботи

На Тернопільщині прокуратура вимагає суворішого покарання для двох колишніх правоохоронців одного з райвідділів міліції за розповсюдження наркотиків.

“Встановлено, що оперуповноважений сам заготовив рослину родини конопляних у своєму службовому кабінеті та, помістивши у сірникову коробку, передав своєму брату – дільничному інспектору міліції. Правоохоронці збули наркотик місцевому жителю, щоб той передав його наркозалежній особі. Після затримання останнього міліціонери планувати у такий спосіб створити видимість ефективності своєї роботи», – повідомили у прес-службі прокуратури області.

Незаконну діяльність двох братів викрили працівники іншого підрозділу внутрішніх справ.

Стосовно обох міліціонерів прокуратура розпочала кримінальне провадження, за результатами розслідування якого скерувала до суду обвинувальний акт за ч.2 ст. 307 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання та незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч.1 ст. 365 (перевищення службових повноважень) КК України.

Суд 1-ої інстанції засудив правоохоронців лише за одним з інкримінованих їм злочинів до 2 років обмеження волі та на 2 роки позбавив права обіймати посади в правоохоронних органах.

За скаргою прокуратури апеляційний суд постановив новий вирок, призначивши екс-міліціонерам 3,5 роки позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки.

Прокуратура Тернопільської області, вимагаючи суворішого покарання, звернулася із касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ України.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *