На Тернопільщині на 6 років засудили іноземця, які вербував жінок у будинки розпусти

На Тернопільщині на 6 років засудили іноземця, які вербував жінок у будинки розпусти

На Тернопільщині до шести років позбавлення волі засудили уродженця Грузії. Чоловіка визнали винним у торгівлі живим товаром.

Нагадаємо, що у 2013 році тернопільські оперативники затримали вербувальника, уродженця Грузії, який торгував українськими, а зокрема і тернопільськими жінками.

– Іноземець, приїхавши до Тернополя, налагодив канал постачання живого товару а турецькі будинки розпусти, – розповів начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Сергій Запаранюк. – Таким чином він завербував п’ять молодих дівчат, які через своє скрутне матеріальне становище і тяжкі сімейні обставини шукали роботу за кордоном. Аби втягнути жінок у боргову кабалу, торговець за власні кошти організовував їх виїзд. За кожну передану дівчину до борделю він збирався отримати грошову винагороду.

Правоохоронці Тернопільщини затримали зловмисника, коли той віз до львівського аеропорту першу партію «товару» – двох тернополянок.

Днями Апеляційний суд Тернопільської області розглянув справу торговця живим товаром у закритому судовому засіданні і відмовив захисту.

Тому вирок Тернопільського міськрайонного суду залишився без змін. За вчинене вербувальнику  доведеться провести найближчих шість років за ґратами.

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

  1. Avatar
    Ольга

    хотілось би нагадати, що цього “героя” приходив захищати відомий Віталій Сороколіт, виправдовуючи гендляра тим, що сиділи у СІЗО в одній камері

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *