На Тернопільщині підлітків вдарило струмом на залізниці: вони у важкому стані

На Тернопільщині підлітків вдарило струмом на залізниці: вони у важкому стані

Тернопільські підлітки, 13 і 14 років, які вирішили піднятися на дахи вагонів поїзда, були вражені струмом і отримали серйозні опіки. За їх здоров’я зараз борються лікарі.

Як повідомили у підрозділі зв’язків із громадськістю управління МВС на Львівській залізниці, хлопці ввечері, повертаючись додому, вирішили скоротити шлях і пройти через Шепетівський парк залізничної станції Тернополя.

Залізниця електрифікована. Над рейками протягнута контактна мережа і напруга в проводах досягає майже 3 тисяч вольт. Для того, щоб отримати опік або смертельну травму, навіть не обов’язково доторкнутися до проводів, досить бути на близькій відстані.

Двоє підлітків забралися на вагон, один з них підвівся, і цього виявилося досить, щоб струм уразив його, як блискавка. Другому дістався більш слабкий заряд – вже по електричної дузі.

Очевидці події викликали «швидку», яка доставила потерпілих, що отримали важкі опіки, у Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню. Один з них перебуває в реанімації, інший проходить амбулаторне лікування у відділі хірургії.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares