На Тернопільщині підробляли алкоголь відомих брендів

На Тернопільщині підробляли алкоголь відомих брендів

На Тернопільщині викрили підпільний цех, у якому виготовляли фальсифіковані алкогольні напої під марками відомих вітчизняних брендів.

13092013

Як повідомив заступник начальника головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук, підпільну гуральну організував житель одного з сіл у підвальному приміщенні будинку, в якому мешкав.

Чоловік використовув працю трьох найманих осіб. Діяльність цеху було поставлено «на широку ногу»: спирт для виготовлення фальсифікату, який незаконним шляхом ввозився на митну територію України, закуповували у сусідніх регіонах, підроблені марки акцизного податку постачав житель одного з районних центрів краю, а пляшки купували у пунктах прийому склотари в Тернополі.

Алкоголь реалізовували в межах всієї області. Для збуту організатор гуральні залучав лише близьких і довірених осіб.

У підпільній гуральні, в учасників злочинної групи правоохоронці вилучили 919 літрів спирту, 572 пляшки незаконно виготовлених алкогольних напоїв, з них 446 – з марками акцизного податку з ознаками підробки. Також конфіскували 276 літрів готової для розливу спиртосуміші, порожні пляшки, корки, ємкості для зберігання спирту.

Вартість вилученого у ході обшуків орієнтовно становить понад 51 тис. грн.

За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато провадження за ч.3 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), яка передбачає  покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

13092013-1

Довідка «Нашого ДНЯ».

Від початку 2013 року співробітники Головного управління Міндоходів у Тернопільській області вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму понад 400 тис. грн. Припинено діяльність 6 підпільних цехів, з яких 2 – із виготовлення алкогольних виробів. 

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares