На Тернопільщині полюють за скупниками металобрухту

На Тернопільщині полюють за скупниками металобрухту

Відпрацьовуючи оперативну інформацію, у ШляхтинцяхТернопільського району міліціонери зупинили бус із півтора тоннами металобрухту. З’ясувалося, що частина вантажу була придбана незаконно.

Здійсненням операцій з брухтом металів без відповідних на це документів займалися троє чоловіків, старшому з яких – 43, а його молодшим поплічникам – 22 та 27 років. Ділки розмістили в газеті оголошення про те, що купляють брухт чорних металів. Того дня на пропозицію зголосилося двоє жителів Шляхтенців. Відтак скупники придбали у них близько 170 кгметалобрухту. Решта вантажу, за словами підозрюваних, належала їхньому знайомому. Інформацію міліціонери перевіряють.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Дії підозрюваних підпадають під правову кваліфікацію частини 1 статті 213 Кримінального кодексу – здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів без державної реєстрації або без спеціального дозволу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *