На Тернопільщині порушники реалізації алкоголю і тютюну заплатили понад 4 млн грн штрафів

На Тернопільщині порушники реалізації алкоголю і тютюну заплатили понад 4 млн грн штрафів

Фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області з початку року провели 95 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. У ході проведення контрольно-перевірочних заходів виявлено 132 порушення вимог чинного законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Зокрема, виявлено 29 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій; 4 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних; 5 фактів зберігання алкогольних напоїв у місцях, не внесених до Єдиного державного реєстру. Встановлено факт роздрібної торгівлі алкогольними напоями через не зазначений у ліцензії ЕККА та сім інших порушень. За порушення Закону України від 06.07.95 №265 «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» встановлено 85 порушень.

Анульовано 10 ліцензій за продаж алкоголю особам, які не досягли 18 років. За таке ж порушення 10 ліцензій позбулися реалізатори тютюнових виробів.

Загальна сума застосованих фінансових санкцій до суб’єктів господарювання-порушників законодавства  складає 4 млн 146 тис грн.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares