На Тернопільщині розпочато кримінальні провадження за ухилення від призову на строкову військову службу

На Тернопільщині розпочато кримінальні провадження за ухилення від призову на строкову військову службу

Прокуратура Підгаєцького району на Тернопільщині здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях стосовно місцевих жителів за фактами ухилення від призову на строкову військову службу та за мобілізацією.

Як повідомив прокурор Підгаєцького району Іван Кренцель, один з місцевих жителів отримав повістку у військомат, пройшов медкомісію і, відповідно до медичного висновку, був визнаний придатним до військової служби. Однак військовозобов’язаний не з’явився на відправу до військової частини.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 335 КК України (ухилення від призову на строкову військову службу).

Також отримав повістку та пройшов військово-лікарську комісію ще один місцевий житель. Будучи придатним до військової служби, чоловік не з’явився на відправу до військової частини.

За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 336 КК України (ухилення від призову за мобілізацією).

У кримінальних провадженнях триває досудове розслідування, поінформували у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

 

Довідка. Санкція ст. 335 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на термін до 3 років, а ст. 336 КК України – позбавлення волі на термін до 5 років.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares