На Тернопільщині розпочав зміну дитячий табір «Юний рятувальник» (ФОТО)

23

29 липня, у мальовничій місцевості поблизу села Скоморохи Бучацького району, на базі оздоровчого комплексу «Лісовий»  урочисто відкрили польовий спеціалізований табір «Юний рятувальник», який функціонуватиме впродовж двох тижнів. Про це повідомили у прес-службі ДСНС УКраїни в Тернопільській області.

33

Таборування організоване Тернопільським обласним відділенням Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» за сприянням Управління ДСНС України у Тернопільській області.

44

Цьогоріч у наметах оселились 62 юних рятувальників, серед них – двоє дітей із сімей, які прибули на Тернопільщину із зони проведення АТО.

55

Під час таборування, юні вогнеборці під опікою досвідчених наставників з числа працівників обласного Управління ДСНС відпочиватимуть, розважатимуться, оздоровлюватимуться та навчатимуться. Братимуть участь у конкурсах та спортивних розвагах, побувають на цікавих екскурсіях, дізнаються, як поводити себе у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, опанують основи надання домедичної допомоги. Зможуть отримати кваліфіковану консультацію лікаря та психолога.

66

Під час відкриття табору начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей висловив сподівання й надію на те, що зусилля, які доклали організатори табору, не будуть марними.

77

99

88

99

100

101

1243

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *