На Тернопільщині шахрай-залицяльник видурив у родичів коханої майже 40 тис грн

На Тернопільщині шахрай-залицяльник видурив у родичів коханої майже 40 тис грн

До яких тільки шахрайських афер не вдавався 25-річний чортківчанин. За плечима молодого чоловіка вже є судимість і тепер в суді слухається кримінальне провадження за вчинення ним шахрайських дій. Про це повідомили у СК Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Як розповів начальник Чортківського відділу поліції Валентин Юрчак, до правоохоронців із заявами звернулися двоє жителів села Колиндяни. Обоє стали жертвами 25-річного чортківчанина.

Зі слів потерпілих, молодик залицявся до їхньої родички. Представився підприємцем, розповідав, що має спільний бізнес з британськими партнерами і запропонував працевлаштування. Родичі повелися на обіцянки молодика. Почали збирати й передавати йому кошти начебто на виготовлення документів, відкриття візи.

Так, від 30-річного чоловіка, якого обіцяв працевлаштувати водієм-міжнародником, пройдисвіт отримав понад 18,5 тисячі гривень. А в 21-річної жительки Колиндян виманив майже 19 тисяч гривень.

Час минав, родичі дівчини стали запитувати майбутнього зятя, коли збирати речі для поїздки до Великобританії. Після цього залицяльника, гаче вітром здуло. Вже від правоохоронців потерпілі дізналися, з ким насправді мали справу.

Щодо підозрюваного відкрито кримінальне провадження. Його дії кваліфіковано частиною другою статті 190 ККУ. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares