На Тернопільщині шахраї видавали себе за податківців

На Тернопільщині шахраї видавали себе за податківців

Останнім часом активізувалися шахраї, які представляються працівниками Головного управління ДФС в області й вимагають гроші у громадян та підприємців, котрі здійснюють реалізацію товарів широкого вжитку на ринках Тернополя.

Зокрема, до одного із реалізаторів курей-гриль на ринку «Оріон», що в обласному центрі, звернулися двоє невідомих осіб, один із яких представився працівником податкової служби, і вимагали у підприємця на потреби Головного управління ДФС в області  250 гривень, повідомили у відділі комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області.

Скарги на подібні шахрайські дії псевдоподатківців надходили і від підприємців, які реалізовують овочі та фрукти на вулиці Шептицького, що навпроти центрального ринку в обласному центрі.

Відділ власної безпеки Головного управління ДФС у Тернопільській області закликає громадян бути пильними й не піддаватись на провокації. У випадку надходження інформації з незаконними вимогами слід одразу повідомляти працівників відділу за номером телефону 43-46-38.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *