На Тернопільщині центри зайнятості працевлаштували 100 «атошників»

На Тернопільщині центри зайнятості працевлаштували 100 «атошників»

За інформацією заступника директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександри Островської, послугами служби зайнятості Тернопілля з березня минулого року скористалось 638 демобілізованих воїнів. За сприяння місцевих центрів зайнятості працевлаштовано 100 «атошників», із них 46 отримали одноразово допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності. 50 колишніх військовослужбовців проходили професійне навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. А четверо демобілізованих, відвідавши в РЦЗ семінари з орієнтації на контрактну військову службу, пішли служити в армію за контрактом. Про це повідомляє офіційний сайт ТОДА.

«Крім того, працівники базових центрів зайнятості вивчали потребу в сприянні працевлаштуванню членам родин загиблих учасників АТО, –  зазначила заступник директора ОЦЗ. – Із 69-и опитаних осіб не мали потреби в пошуку роботи 62, оскільки отримують пенсію за віком чи перебувають у трудових відносинах. А із семи осіб, які потребували допомоги в працевлаштуванні, п’ятьох працевлаштовано, одна особа має намір звернутися до центру зайнятості».
Олександра Островська розповіла й про вакансії на сезонні роботи, які надійшли в обласний центр зайнятості з баз відпочинку Херсонської області, де роботодавці пропонують харчування і безкоштовне проживання на час виконання робіт. Такий варіант працевлаштування можна використовувати і для трудової реабілітації учасників АТО і для можливого оздоровлення їх у весняно-осінній період.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares