На Тернопільщині в колонії засуджених інсценували масові заворушення (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У колонії засуджені влаштували масові заворушення і бійки. У заручниках опинилося кілька людей  – саме такі сценарії надзвичайних ситуацій відпрацьовували у ході практичних занять силовики установ виконання покарань, інформує СК ГУНП в Тернопільській області.

PM849image005 PM453image007

Тактико-спеціальні навчання проходили на базі Копичинської виправної колонії за участі також і груп швидкого реагування Чортківської установи виконання покарань.

Впродовж дня оперативники відпрацьовували дії загону по сигналу “Буря-1” – масові заворушення та групові непокори, а також “Буря-5” і “Буря-3” – дії, щодо озброєних злочинців і їх нейтралізація, а також проведення антитерористичної акції, спрямованої на звільнення заручників та нейтралізацію злочинців.

Такі тренування, каже оперуповноважений оперативної групи Чортківської УВП Антон, відбуваються кожних три місяці. Запорука успішного проведення будь-якої спецоперації – це злагодженість підрозділу та виконання наказів. У реальних надзвичайних ситуаціях часу на роздуми нема – на вагу кожна секунда, – стверджує оперативник.

PM845image006 PM494image004

– Проводяться такі заходи з метою попередження ускладнення оперативної обстановки, – розповідає начальник Копичинської установи виконання покарань №112 Ярослав Буняк. – В даному занятті брали участь два представника Житомирського спеціалізованого підрозділу групи швидкого реагування ДПС України, які проводили заняття з підрозділами КопичинськоїВК 112, Чортківського слідчого ізолятора та Добриводської ВК №63.

Впродовж дня тридцять оперативників вдосконалювали та відпрацьовували свої дії по припиненню масових заворушень, проводили операції по звільненню заручників та розшуку засуджених втікачів. Кожна група відповідала за конкретний напрямок роботи.

PM290image003 PM272image002

Відпрацювали оперативники і індивідуальні стройові прийоми зі щитами у складі груп та зведеного загону, пригадали дії із застосуваннямспецавтомобіля при масових заворушеннях та у ході звільнення заручників.

Такі зустрічі, кажуть пенітеціарії, дозволяють вирішити не лише проблемні питання в роботі, але й дають змогу поспілкуватися та обмінятися досвідом із своїми колегами, а також підвищити професійний рівень.

Оцінювали роботу груп швидкого реагування компетентні судді. Вони кажуть, що оперативники професійно підійшли до виконання покладених на них функцій та успішно впоралися із поставленими завданнями.

Після практичних занять силовикам прочитали лекцію з вогневої підготовки та екстремальної медицини.


 




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *