На Тернопільщині відбудеться ралі історичних авто «Золота Підкова 2016 – Дорогами Пінзеля» (ПРОГРАМА)

На Тернопільщині відбудеться ралі історичних авто «Золота Підкова 2016 – Дорогами Пінзеля» (ПРОГРАМА)

Сьоме міжнародне туристичне ралі історичних автомобілів «Золота Підкова 2016 – Дорогами Пінзеля» цьогоріч у Тернопільській області відбудеться 7-9 жовтня. Організовує даний захід Львівський клуб шанувальників старожитніх автомобілів АФК «ЗАЗ-Козак» разом з тернопільський клубом «Ретро-Кортеж» за сприяння Тернопільської обласної держадміністрації.

Головна умова щодо участі у конкурсі – наявність історичного автомобіля, якому не менше 35 років. «Тернопільська обласна державна адміністрація активно долучається до проведення подібних заходів, адже це добра нагода промоції туристичних можливостей краю » , – сказав начальник відділу туризму Тернопільської ОДА Назар Яворський.

Минулого року в ралі взяли участь 84 учасник ів , половина з яких – жителі Тернопільщини.

«Очікується, що участь у ралі візьмуть близько 50 історичних автомобілів та близько 100 учасників з України, Польщі, Німеччини, Литви та Білорусі. Зголосилися вже місцеві колекціонери з Кремен ця і Збараж а », – розпові в віце-президент ГО «Авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» Роман Фернеза.

Програма ралі

8 жовтня (субота) – туристичний пробіг за маршрутом Тернопіль-Микулинці-Підзамочок-Бучач-Рукомиш-Теребовля-Тернопіль. Загалом учасники подолають 164 кілометрів дороги.

9 жовтня (неділя) – виставка авто та конкурс ретро-моди й автомобільної елега нції на Т еатральному майдані Тернополя.

У кожному з міст проводитиметься виставка авто та екскурсійна програма.

Зокрема, екскурсійна програма містить: огляд замку в смт Микулинці, огляд костелу та замку в селі Підзамочок. Екскурсія містом та місцями, які пов’язані з Пінзелем. Відвідини села Рукомиш, де розташована церква XVI ст., печерний монастир, джерело. А також екскурсія містом Теребовля.

Інформація щодо реєстрації учасників міститься за посиланням: http://www.zazkozak.com/club/admission
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares