На Тернопільщині відкрили ще одну поліцейську станцію (ФОТО)

Як повідомляє СК ГУНП в Тернопільській області, 20 червня у Мельниці-Подільській Борщівського  району  відбулися урочистості з нагоди відкриття поліцейської станції. Мешканці містечка та навколишніх сіл відтепер матимуть можливість будь-якої пори доби звернутися за допомогою до правоохоронців, адже поліцейські працюватимуть у цілодобовому режимі.

1

Реалізація такого проекту стала можливою завдяки тісній співпраціполіцейських та представників органів місцевого самоврядування.

В урочистому відкритті взяли участь народний депутат України Олег Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук,  виконуючий обов’язки начальника Головного управління поліції Олександр Богомол, керівники району, селища,громадські активісти,  місцеві жителі.

– В одне з найбільших християнських свят – День Святої трійці  відбувається ця знаменна подія. Гадаю, в цьому є свій символізм,– звернувся до присутніх селищний голова Володимир Боднарчук.– Щиро вдячний депутатському корпусу за одностайне підтримання ідеї зі створення поліцейської станції, владі області та району за підтримку у реалізації цього проекту. Ми робимо усе, аби наблизити владу до людей у рамках децентралізації, курс на який взяла наша держава. Відтепер і об’єднана Мельнице-Подільська громада матиме своїх захисників.

4 3

– Закликаю поліцейських, котрі нестимуть тут службу, бути справжніми помічниками та захисниками людей, – звернувся до правоохоронців голова обласної ради Віктор Овчарук. –  Сервісні функції поліції громада має відчувати постійно,  адже досвіду роботи у такому форматі, який започаткувала Тернопільщина, немає ніде в Україні.

Народний депутат Олег Барна зауважив, про те, що поліцейські, аби професійно виконувати свої завдання, повинні, насамперед, самі почуватися у безпеці. І влада зобов’язана докласти всіх зусиль, аби, принаймні, забезпечити їм достойну фінансову підтримку.

На станції в цілодобовому режимі наразі працюватимуть шестеро поліцейських, у їх користуванні вже є один автомобіль. Та керманич тернопільської поліції Олександр Богомол пообіцяв розширити штат й подбати про ще одне авто.

– Щойно закінчиться переатестація, ми збільшимо кількість співробітників, котрі нестимуть службу на станції. Думаю, це буде вісім-дев‘ять поліцейських. Уже найближчим часом також вирішуватимемо питання із забезпечення станції ще одним службовим автомобілем, – зазначив полковник поліції.

Зі слів Олександра Богомола, в області проект зі створення поліцейських станцій триває і найближчим часом планується відкрити ще шість подібних правоохоронних установ.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *