На Тернопільщині викрили злочинну групу яка завербувала в трудове рабство більше десятка людей

На Тернопільщині викрили злочинну групу яка завербувала в трудове рабство більше десятка людей

Під такою назвою 29 січня в Тернопільському прес-клубі відбулася прес-конференція.

PM259image002

Участь у  заході взяли начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції  в області Володимир Агєєв, представники громадської організації «Відродження нації» та працівники Департаменту сім’ї,  молоді та спорту Тернопільської ОДА.

В рамках прес-конференції представник громадської організації Марина Пасічник ознайомила громадськість з результатами моніторингу виконання Україною Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми, що набрала чинності для України 1 березня 2011р.

Про взаємодію працівників поліції Тернопільщини з громадськими об’єднаннями та представниками влади у сфері протидії торгівлі людьми та про результати роботи правоохоронців зокрема  розповів Володимир Агєєв.

– Основне завдання нашого підрозділу – це протидіяти кримінальним правопорушенням, у сфері торгівлі людьми, нелегальною міграцією та суспільної моралі, – зазначив начальник ВБЗПТЛ в області.

Завдяки проведеним заходам працівниками тернопільської поліції у 2015 році викрито злочинну групу, яка завербувала  16 людей в трудове рабство. За даним фактом відкрите кримінальне провадження згідно статті 149 ККУ(торгівля людьми),  яке направлене до суду. Офіційний статус постраждалих від торгівлі людьми отримало 11 осіб.

Володимир Агєєв поінформував і  про  законодавчі зміни,  які стосуються діяльності підрозділу. Зокрема, розслідування проваджень за ознаками злочину, передбаченого статтею 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), яким раніше займалася СБУ,  передано під юрисдикцію поліцейських.

– В області діє Національна гаряча телефонна лінія «з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів». Зателефонувавши на номер 527 можна отримати консультацію, як не потрапити у трудове рабство, подати заяву або повідомити інформацію про факт торгівлі людьми, злочини у сфері суспільної моралі та незаконної міграції, – зазначив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

Повідомляти про подібні порушення також  можна і на лінію «102».

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *