На Тернопільщині виявили 590 працівників-нелегалів

На Тернопільщині виявили 590 працівників-нелегалів

Упродовж цього року у 299 суб’єктів підприємницької діяльності Тернопільщини зафіксовано факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

У ході проведення камеральних перевірок та індивідуальних співбесід, виявлено 590 громадян, які не були працедавцями оформлені на роботу, згідно з вимогами законодавства. Їм було виплачено дохід на суму понад  710 тис грн. До бюджету сплачено 73,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами вжитих заходів, усі виявлені не обліковані наймані працівники оформили трудові відносини.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання на посилену відповідальність за порушення норм трудового законодавства. Зокрема, у разі допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення робітника на неповний робочий час, у разі якщо він фактично працює повний робочий час, або якщо виплати здійснюються без нарахування й сплати єдиного внеску та податку на доходи фізичних осіб до роботодавців застосовуються штрафні санкції у розмірі 30 мінімальних зарплат на момент виявлення порушення за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *