На Тернопільщині злодії вкрали більше сотні велосипедів

На Тернопільщині злодії вкрали більше сотні велосипедів

Не залишати велосипеди без нагляду навіть на короткий проміжок часу закликають веловласників правоохоронці. Останнім часом саме цей вид транспорту найчастіше викрадають у Тернополі.

Лише за минулу добу п’ятеро тернополян втратили свої двоколісники. Усі велосипеди викрали вночі з під’їздів багатоповерхівок. Правоохоронці розшукують злодіїв.

Як розповів заступник начальника Тернопільського міськвідділу міліції Анатолій Стельмащук, з початку року в обласному центрі скоєно 105 крадіжок велосипедів. Лише кожен третій транспортний засіб правоохоронцям вдалося розшукати та повернути власникам.

Як свідчить міліцейська статистика, найчастіше двоколісні транспортні засоби викрадають із під’їздів –  сходових кліток, сушарок, спільних коридорів. Не рятують від крадіж навіть захисні троси. Злодії за допомогою підручних засобів легко ламають їх. Крадуть як дорогі, так і дешеві велосипеди. Як правило, до рук злодіїв потрапляє усе, що знаходиться без належного нагляду і на чому можна швидко заробити.

Як вберегтися? Одна із найефективніших порад від правоохоронців – не залишати велосипеди без нагляду. Зберігайте двоколісники у закритих приміщеннях з міцними замками. В жодному разі не залишайте велосипеди на ніч у під’їздах, забирайте їх у помешкання.

Якщо ж ви все-таки потерпіли від злочину, працівники міліції радять не зволікати – терміново телефонувати на номер 102.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *