На Тернопільщині зростає кількість отруєних дітей

На Тернопільщині зростає кількість отруєних дітей

У Тернополі вихованці садочків продовжують поступати в лікарню. На ранок вже 11-ро дітей госпіталізовано в інфекційне відділення. З цього приводу у мерії створили навіть спеціальну комісію, яка має з’ясувати причину отруєння.

До інфекційного відділення родичі дітей приходять цілодобово. Стан малюків середньої важкості. Усі скаржаться на болі в животі, блювоту і високу температуру.

До інфекційного відділення постійно приходять родичі малюків. Донька Тараса, чотирирічна Вероніка, зараз у лікарні. Захворіла дитина, каже чоловік, після того як повернулася із дитсадка додому.

–         Вдома вона їла в принципі те саме, що ми. Якби було з нас ще комусь погано, то я розумію, що причина в домашніх стравах, – розповідає чоловік. – Але тут ще багато дітей перебуває з нашого садочка.

Працівники обласної санітарно-епідеміологічної служби ретельно досліджують дошкільні заклади. Вони  відібрали проби готових страв, які вживали діти. Обіцяють перші результати досліджень через 48 годин.

Сьогодні дитячий садок, який відвідували більшість потерпілих дітей, не працює. Тут вже другу добу проводять дезінфекцію. Щоправда, дитячий садок не працюватиме лише декілька днів. Вже завтра його хочуть знову відкрити, говорить завідуюча.

Та поки так і не з’ясовано, від чого захворіли діти. Результати перших аналізів, кажуть лікарі, не підтверджують отруєння. Медики припускають, що діти захворіли через вірус. А у санепідемслужбі області обіцяють з’ясувати причину отруєння у найближчі дні. Лікарі кажуть, що кількість хворих може бути набагато більшою. Наразі перевірки тривають.

Також причинами отруєння малюків зацікавилися міліція та прокуратура. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.137 (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей) КК України.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *