На території Тернопільщини завершився місячник по вилученню небезпечних предметів

З 1 квітня по 3 травня на території Тернопільщини тривав місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Як зазначив начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Тернопільського відділу поліції ГУНП в області Федір Біньковський,- основна його мета виявлення та вилучення з незаконного обігу небезпечних предметів, які неофіційно перебувавали у громадян.

– У вказаний термін краяни мали можливість добровільно здати предмети з обмеженим обігом, та в подальшому після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю й використовувати її на законних підставах, – розповів поліцейський.

Загалом протягом тридцяти днів жителі Тернопільщини здали 217 одиниць зброї, серед якої 96 мисливської гладкоствольної, 40 одиниць холодної зброї, з яких 73 перебували у законному обігу й 3695 боєприпасів.
Серед іншого мешканці краю принесли 29 спецзасобів, зокрема 24 одиниці газової зброї та 5 пристрої з гумовими кулями.

Правоохоронці нагадують, що за незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів законодавство передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *