На Заході України комарі «гризуть» людей, влаштовуючи «бійки» за кров

На Заході України комарі «гризуть» людей, влаштовуючи «бійки» за кров

На території західних областей останнім часом спостерігається величезна навала комарів.

Велика кількість комарів активізує комах, тому вони, буквально, готові «битися» за кров. В іншому випадку ризикують залишитися без потомстваЛюди скаржаться, що неможливо посидіти на вулиці, піти до лісу і навіть спокійно заснути без настирливого дзижчання. Почастішали випадки звернення за медичною допомогою внаслідок алергії на комарині укуси, пише«Сьогодні».

Співробітник кафедри зоології ЛНУ ім. Франка Володимир Лісник розповів, що саме природні умови – висока вологість і пізній початок весни – сприяли появі «кусючих».

«Велика кількість комарів активізує комах, тому вони, буквально, готові «битися» за кров. В іншому випадку ризикують залишитися без потомства. Самці комарів крові не п’ють. Крім того, вологість і часті дощі сприяють успішному розвитку комариних личинок. Але нічого аномального у цьому явищі немає – це нормальний стан природи», – сказав Володимир Лісник.

За словами зоолога, немає такого засобу, якого б боялися комарі. Сучасні репеленти лише на деякий час відлякують їх. Не люблять комарі диму і вітру. Але це не є дієвим засобом проти крилатих «вампірів.

Найбільше від комариних атак страждають діти. За словами фахівців, у них ніжна шкіра і здорова капілярна сітка. Крім того, малюки дуже активні, а комарів цікавлять підвищена температура поверхні тіла і запах.

Але є і щасливчики, до яких комарі абсолютно байдужі. За словами експертів, комарі не кусають тих, у кого низький тиск, низька температура тіла і проблеми з судинами.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *