На засіданні жіночого клубу «Гармонія», у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, говорили про «хенд-мейд» (ФОТО)

На засіданні жіночого клубу «Гармонія», у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, говорили про «хенд-мейд» (ФОТО)

01garmonia

На березневому засіданні жіночого клубу «Гармонія», яке відбулось у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, учасники заходу поспілкувались з представником «Творчої майстерні «Арт-Колесо» Антоніною Кутрань на тему «Хенд-мейд-шедеври своїми руками». Про це повідомили у відділі активної підтримки безробітних ТМРЦЗ Інна Лісовська.

«Хенд-мейд», якщо розуміти цей термін буквально – це речі створені власноруч, – такими словами розпочала зустріч у жіночому клубі фахівець центру зайнятості Інна Лісовська. – Це мистецтво створювати те, що несе в собі позитивну енергетику та чудовий настрій, адже хенд-мейдом займаються тільки ті люди, які дійсно люблять свою справу, створюють абсолютно унікальні речі в одному екземплярі».

Під час бесіди з’ясувалось, що у кожної з присутніх жінок є своє захоплення. Хтось вивчає психологію, хтось вишиває, в’яже, куховарить, випікає смаколики…

Новою та цікавою для учасниць заходу стала розповідь Антоніни Кутрань про те, чим займається їхня спільнота, з якою метою вони організовані та які результати їх діяльності.

«Ми об’єднали зусилля для того, щоб разом приносити радість та естетичне задоволення іншим через творчість, – зазначила майстриня. – Хенд-мейд – продукція, включає в себе: художньо розписаний посуд, картини, прикраси та аксесуари, ляльки-мотанки, вітальні листівки, вироби з дерева, сумки, квіти та букети з цукерок, весільну атрибутику тощо. У своїх виробах акцент робимо на етнічно-українському стилі. Наша майстерня існує і для майстрів, і для тих, хто хоче навчитись цьому мистецтву».

Запрошена гостя також продемонструвала різні вироби у стилі хенд-мейду, провела майстер-клас з виготовлення паперових квітів.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares