На Зборівщині для дітей і молоді відбулися «Веселі канікули з Богом» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У селі Цебрів Зборівського району на Тернопільщині відбувся літній табір для дітей та молоді парафії «Веселі канікули з Богом», повідомили у прес-службі Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

IMG_6157

Організатором заходу виступив о. Ігор Тарнавський, настоятель сільського храму Покрови Пресвятої Богородиці. А допомагали йому семінаристи Тернопільської духовної семінарії та аніматори.

Кожен день веселого тижня розпочинався о 9.30 зі Святої Літургії. Відтак, були веселі ігри, банси, пісні тощо.

IMG_6135

Літній табір щодено відвідували майже 75 дітей.

Найголовнішою частиною була катехизація, яку проводили семінаристи.

У таборі було три вікові підгрупи: «Смайлики», «Живчики» і «Телепузики». Учасники табору склали власні девізи, намалювали плакати для кожної команди, вивчили більше 10 бансів, провели дві великі гри та більше 10 малих, навчилися співати християнських пісень, проводили конкурси та плели «файнички».

IMG_4618

Під час «Веселих канікул» у клубі Цеброва відбулася «Дискотека по-українськи», яка дуже сподобалась усім дітям.

IMG_4249

«Протягом тижня музику, співи та сміх дітей було чути навіть на околицях села, – розповіла Вікторія Фасолько. – Із Божою допомогою тиждень минув весело. Аніматори здружились і між собою, і з дітьми. Усі діти були активними та слухняними. Ті, хто відвідав табір, міг відчути на собі Божу благодать. Аніматори та діти могли ще раз переконатися: все, що робиться з молитвою, виходить вдало та цікаво».

IMG_4335

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *