Наталія Прищепа – чемпіонка Європи (ВІДЕО)

21-річна спортсменка принесла українській команді першу золоту медаль на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики. На дистанції вона до останнього берегла сили і не виривалася вперед, проте на фінішній прямій обійшла всіх суперниць. До цього Наталя вже вигравала золото на Чемпіонаті Світу серед юніорів і бронзову нагороду Чемпіонату Європи серед молоді у 2015-му році.

На жаль, поповнити медальну скарбничку нашої збірної на цьогорічному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики українським спортсменам так і не вдалося. Найближче до подіуму опинилися Марія Шаталова на дистанції 3000 метрів із перешкодами та дівчата в естафеті 4 х 100 метрів – в обох дисциплінах українки показали четвертий результат.

Шості результати продемонстрували українські спортсмени та спортсменки в естафеті 4 х 400 метрів. Також на шостій позиції завершила свої виступи у фіналі потрійного стрибка Ольга Саладуха.

Розчарували чоловіки в естафеті 4 х 100 метрів, фінішувавши останніми, а Андрій Проценко в стрибках у висоту став дев’ятим. Ще один українець Микола Нижник вийшов до фіналу бігу на 5000 метрів, але посів лише 19 місце.

Таким чином Україна, маючи одну золоту нагороду, посіла 17 місце в загальному медальному заліку. Найкраще в Амстердамі виступили спортсмени з Польщі, які завоювали шість медалей найвищого ґатунку, але найбільше нагород у доробку Німеччини та Великобританії – по 16.