Не кожен має дубельтівку

Не кожен має дубельтівку

22 липня завершився термін угоди на право користування Тернопільською обласною організацією Українського товариства мисливців та рибалок мисливськими угіддями, а це понад 900 тисяч гектарів.

Також у цьому ж числі «Наш ДЕНЬ» повідомляв, що під час пікетування «білого дому» поруч з мисливцями протестували й представники обласної профспілки працівників освіти, а у внутрішній двір облдержадміністрації з увімкненими сиренами з’їхалися карети «швидкої». Причини в учасників акції схожі -  через нездатність обласної ради затвердити бюджет на 2013 рік, вчителі не можуть отримати зарплат та відпускних, а медикам не вистачає коштів навіть на пальне, аби потрапити до пацієнтівВчасно продовжити цей договір мала б сесія обласної ради. Та, оскільки депутати не поспішали у сесійну залу, аби провести пленарне засідання, мисливці Тернопілля кілька разів пікетували обласну раду, погрожуючи наступного разу прийти під її стіни зі зброєю в руках. Детально про це «Наш ДЕНЬ» уже розповідав у №4 за 3 липня ц.р. під заголовком «На полювання – під обласну раду».

Та, схоже, навіть без сесії облради конфлікт вдалося владнати. Днями постійна комісія з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування прийняла рішення: «Мисливські угіддя області надати в користування лісогосподарським підприємствам області та районним організаціям Українського товариства мисливців та рибалок (далі – УТМР) в складі обласної організації УТМР (користувачам мисливських угідь), загальною площею 878360 га, терміном до 2020 року включно». Документ, який фактично стане проектом відповідного рішення, погодили своїми підписами більшість депутатів обласної ради – так вони своєрідно пообіцяли, що, як тільки розпочне роботу чергова сесія, проголосують за нього.

Також у цьому ж числі «Наш ДЕНЬ» повідомляв, що під час пікетування «білого дому» поруч з мисливцями протестували й представники обласної профспілки працівників освіти, а у внутрішній двір облдержадміністрації з увімкненими сиренами з’їхалися карети «швидкої». Причини в учасників акції схожі –  через нездатність обласної ради затвердити бюджет на 2013 рік, вчителі не можуть отримати зарплат та відпускних, а медикам не вистачає коштів навіть на пальне, аби потрапити до пацієнтів.

Як бачимо, влада почула тільки мисливців. І це логічно, бо ні у педагогів, ні у лікарів, ні у працівників інших бюджетних установ та організацій дубельтівок немає, а важких шкільних підручників та навіть найбільших шприців вже давно ніхто не боїться.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *