Негода на заході України: Тернопільську та Львівську області затопило. ВІДЕО + ФОТОрепортаж

Негода на заході України: Тернопільську та Львівську області затопило. ВІДЕО + ФОТОрепортаж
Погода, що зіпсувалася, “атакувала” українців – рятувальники допомагають буксирувати застрягли машини і ліквідувати потопи

В Україні розбушувалися дощі. Негода принесла чималі проблеми для приватних домоволодінь – дощі залили господарства. Був зафіксований і град. Рятувальники допомагали ліквідувати наслідки стихії, – повідомляє ЦензорНЕТ з посиланням на “Сьогодні”.

Як повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області, 28 квітня ускладнення погоди супроводжувалися грозою, поривами вітру і опадами у вигляді дощу і граду. Негода наробила чимало лиха на території області.

Відео: Тарас Гевчук.

Так, тільки станом на 21:00 вчорашнього дня були підтоплені 34 домогосподарства, зокрема: в Бережанському районі – підтоплено 13 (с. Саранчуки – 2, с. Шибалин – 11), в Козівському районі – підтоплено 18 домогосподарств (смт Козова – 1, с. Щепанів – 15, с. Бишки – 1, с. Конюхи – 1), три домогосподарства підтоплено в м. Підгайці, підтоплені приватні присадибні ділянки в с. Старе Місто. В с. Литятин Бережанського району потоком дощових вод пошкоджений легковий автомобіль. При таких же обставинах пошкоджений легковий автомобіль в с. Шибалин Бережанського району. В с. Кальне Зборівського району в результаті замулення ускладнений проїзд транспортних засобів місцевою дорогою.

Відео: Від Тарнополя до Тернополя.

Відео: Agro Life UA.

Відео: ЗОЛОЧІВ.НЕТ.

Також рятувальники в с. Старе Місто Підгаєцького району відбуксирували на проїжджу частину дороги легковий автомобіль з пасажирами (двоє з яких – діти), який застряг на ґрунтовій дорозі, поблизу місцевого кладовища. А в самому Тернополі на вул. Татарській з підтопленого автомобіля евакуйовані чотири пасажири, серед яких були і діти.

Великодні дощ і град підтопили 34 будинки на Тернопільщині. У деяких населених пунктах вулиці буквально перетворилися на ріки. У Львівській області річка вийшла з берегів та забрала автомобіль з водієм, чоловіка вдалося врятувати.

У Бережанському районі Тернопільської області 28 квітня внаслідок тривалих опадів сталася масштабна повінь, після якого виявилося підтопленими 34 приватних будинки.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *