Непоступливий аутсайдер

ФК «Тернопіль» – «Макіїввугілля» – 0:0

ФК «Тернопіль» - «Макіїввугілля» - 0:0

Тернополяни намагалися з самого початку матчу гостро атакувати, але забити швидкий гол не вдалося. Гості ж впродовж всього поєдинку грамотно оборонялися, зустрічаючи наших футболістів вже в центрі поля.

Як наслідок господарі завдали лічені удари по воротах суперника. Не вдавалося муніципалам добитися результату і при розіграші стандартів. Найкращу нагоду забити мав на 80-ій хвилині Богдан Семенець, який з 5-ти метрів завдавав удару головою, однак захисник гостей перевів м’яч на кутовий.

За повідомленням прес-служби тернопільського клубу, в останні хвилини поєдинку футболісти «Макіїввугілля» явно затягувати час, так і не дозволивши господарям влаштувати заключний штурм своїх воріт.

І хоча матч завершився нульовою нічиєю, ФК «Тернопіль» вийшов на перше місце у турнірній таблиці, оскільки лідер Другої ліги дніпродзержинська «Сталь» програла «Оболоні» 4-2.

У наступному турі визначиться, хто ж стане лідером першого кола, адже тернополян чекає важкий поєдинок у Дніпродзержинську.