Нова патрульна поліція з’явиться на Тернопільщині в березні

Нова патрульна поліція  з’явиться на Тернопільщині в березні

Про це розповів під час прес-конференції начальник управління  Національної поліції області Олександр Богомол.

Він повідомив, що на початку березня закінчують навчання у Львові патрульні поліцейські. Незабаром вони нестимуть службу на вулицях Тернополя, а також Тернопільського і, можливо, Зборівського районів.

– Патрульні на перших порах працюватимуть разом з групами швидкого реагування, які вже добре себе зарекомендували, – пояснив Олександр Богомол. – Це задля того, аби молоді набиралися досвіду.

У поліції також невдовзі запрацює новий центр лінії «102». Техніка працюватиме в унісон із спеціальною програмою «Цунамі», яка допоможе оперативно інформувати відділи у районах, а згодом і патрульних поліцейських.

Розповів Олександр Богомол також про інші процеси реформування відомства. Приміром, на Тернопіллі, зокрема у таких містечках, як Микулинці, Вишнівець, Золотий Потік, уже в найближчі два тижні працюватиме пілотний проект так званих поліцейських станцій.

– У населених пунктах, які розміщені на великих відстанях від райцентрів, але мають чималу кількість населення, будуть створені спеціальні дільниці, на яких цілодобово нестимуть службу поліцейські. Це робиться задля ефективного та оперативного реагування на повідомлення про злочини та інші події. Згодом цей проект запрацює в інших містечках краю. Уже маємо підтримку місцевих громад для реалізації цього задуму, – зазначив Олександр Богомол.

Аналізуючи криміногенну ситуацію в області, керівник поліції зауважив, що є три пріоритетних напрямки, над якими зараз посилено працюють правоохоронці. Зокрема, це протидія корупції, запобігання вчиненню корисливих злочинів та невтішна ситуація з аварійністю на дорогах.

– З початку цього року нам вдалося не допустити зростання рівня таких злочинів, як умисні вбивства, грабежі, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, розбоїв, вимагань, – розповів Богомол. – Однак, на жаль, зросла кількість крадіжок, у тому числі з квартир, незаконних заволодінь транспортом, дорожньо-транспортних пригод. Така ситуація характерна для всіх регіонів держави. Зараз докладаємо максимум зусиль, аби, так би мовити, збити ріст цих протиправних діянь.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares