«Нива» починає з перемоги. Так тримати, хлопці!

«Полтава» – «Нива» – 1:2

«Полтава» - «Нива» - 1:2 Свій дебютний виступ у Першій лізі українського чемпіонату тернопільські футболісти провели у Полтаві на стадіоні «Локомотив» проти місцевої команди.

Уже на 4 хвилині матчу господарі майстерно виконали штрафний, після якого м’яч опинився у сітці воріт нашого голкіпера Андрія Новака – 1:0.

«Швидкий» гол змусив «Ниву» внести деякі корективи у хід гри, проте не знітив футболістів – вони прагнули чим швидше відновити рівновагу. Тернополяни більшість своїх атак організовували на лівому фланзі, де активністю відзначалися  Загинайлов та Яневич. І хоча м’яч краще тримався у гравців “Ниви”, але до особливих загострень не доходило.

На 42 хвилині зустрічі перспективну атаку полтавчан вкотре ліквідував Андрій Новак, а вже в одному наступних контрвипадів «Ниви» Шестаков прострілив з правого краю і Мельник замкнув цю передачу – 1:1.

Після перерви активніше діяли гравці “Ниви”.  Через 8 хвилин після початку другого тайму за фол проти Ігоря Мельника полтавчанин отримав друге попередження і був вилучений з поля.

Щасливою для тернопільських футболістів стала 60 хвилина зустрічі, коли Шестаков зробив навісну передачу з правого флангу, яку ударом головою замкнув Григорій Баранець – 1:2.

Окрилені успіхом, наші хлопці продовжували атакувати. Хороші нагоди збільшити рахунок втратив Тарас Яворський, який вийшов на заміну. На 75 хвилині гри він зі штрафного попав у хрестовину воріт, а під завісу поєдинку наш нападник опинився віч-на-віч з воротарем полтавчан, проте схибив.

Мало не закінчилася голом і  триходівка  Яневич-Загинайлов-Яворський. Тарас влучно пробив по воротах, проте кіпер «Полтави»,витягнувшись у струну, ліквідував небезпеку.

На останніх хвилинах гри наставник «Ниви» зробив дві тактичні заміни і фінальний свисток арбітра зафіксував вольову перемогу тернополян.

«Полтава» - «Нива» - 1:2