«Нива» показала характер

У 17 турі Першої ліги тернопільські футболісти здобули вольову перемогу у Миколаєві – 1:4.

МФК Миколаїв - Нива Тернопіль - 1:4Уже в дебюті матчу перша гостра атака господарів поля завершилася взяттям воріт. Проте не минуло і десяти хвилин, як «Нива» зрівняла рахунок. Після прострілу з лівого краю атаки Андрія Кікотя, точний удар в один дотик вдався Віктору Яневичу. Також у першому таймі арбітр не зарахував гол центрального півзахисника «Ниви» Ігоря Малиша, зафіксувавши офсайд.

У другому таймі фактично першим дотиком до м’яча, відзначився тернополянин Василь Товкацький, котрий за мить до цього замінив Руслана Івашка. Наші футболісти методично продовжували атакувати ворота миколаївської команди і ще двічі відправили м’яч у сітку, встановивши остаточний рахунок у грі.

Ця перемога стала найрезультативнішою для «Ниви» у сезоні. Окрім того, наші хлопці взяли реванш за прикру поразку від миколаївців у першому колі та зробили чудовий подарунок своєму старшому тренерові Михайлу Дунцю, котрий саме цього дня святкував свій день народження.