«Нива» у гостях здолала одного з лідерів

Вп’яте в сезоні тернопільська команда святкує перемогу. У гостьовому поєдинку 19-го туру Першої ліги між з охтирським «Нафтовиком» фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:2 на користь наших земляків.

Нива ТернопільСтартові 10 хвилин матчу були за тернополянами. Потім протягом 15-20 хвилин перевагою володіли господарі поля. І все ж гол у роздягальню забили гравці «Ниви» – зробив це опорний півзахисник «Ниви» І У першій половині матчу варто відзначити Товкацького, котрого на Ігор Малиш. А завершилася перша половина матчу вилученням гравця господарів поля.

І все ж другий тайм «Нафтовик» розпочав активніше і незабаром заробив право на пенальті – 1:1. Та, як виявилося, все лише починалося. Незабаром арбітр вилучив з поля ще одного футболіста охтирської команди і «Ниві» нічого не залишилось, як сповна використати цю відчутну чисельну перевагу. Сталося це на 74 хвилині, коли суддя вдруге у матчі призначив одинадцятиметровий, цього разу – у ворота господарів. Сергій Загинайлов невідпорним ударом вивів «Ниву» вперед – 1:2.