“Нива” вибула з аматорського чемпіонату України

У шостому турі чемпіонату України з футболу серед аматорів (група 3) футбольний клуб “Нива” Тернопіль на стадіоні в Івано-Франківську зіграв внічию 1:1 з футбольним клубом “Тепловик-Прикарпаття”.

Перед заключним туром у групі 3 аматорського чемпіонату України не було відомо, хто саме продовжить виступи у плей-офф. Найкращі шанси мав, звісно, лідер групи “Агробізнес”. “Нива” теж претендувала на прохід далі, але для цього тернополяни повинні були обіграти івано-франківську команду. Одного разу це нашій команді уже вдалося. Але, як і очікувалося, виїзний поєдинок дався “Ниві” набагато складніше, ніж домашній.

Хоча саме наші футболісти уже на першій хвилині створили момент біля чужих воріт – після удару тернопільського футболіста м’яч пролетів трохи вище поперечини. З відповіддю не забарились і господарі поля. Гравець “Тепловика-Прикарпаття” пробив з-за меж штрафного майданчика, але удар став легкою здобиччю для кіпера “Ниви” Андрія Гараса. Загалом перший тайм команди провели на рівних, по черзі створюючи гострі моменти біля воріт суперників.

Одразу після перерви неабиякою активністю відзначилися гравці з Івано-Франківська. Застосовуючи активний пресинг, вони змусили тернополян часто помилятися. В одному із таких епізодів оборонці “Ниви” дозволили нападнику господарів прийняти м’яч та завдати невідпорного удару у дальню дев’ятку — 1:0.

Окрилені успіхом франківські футболісти й надалі загрожували воротам гостей. Впевненість у грі “Ниви” настала лише тоді, коли на поле вийшов граючий тренер Петро Бадло. Йому вдалося організувати команду та відвести гру від власних воріт. Тепер уже “Нива” активно діяла на половині поля суперника. Справедливо, що і у нашої команди почали виникати гострі моменти і один з них логічно завершився взяттям воріт суперника – 1:1.

Могли тернополяни претендувати і на більше. На останніх хвилинах перемогу гостям міг принести Андрій Бадло, але з близької відстані він не влучив у ворота.

Нічия у Івано-Франківську не дозволила “Ниві” продовжити боротьбу в аматорському чемпіонаті України. Волочиський “Агробізнес”, розгромивши вдома “Вінницю” 3:0, переміг у групі 3 та вийшов до плей-офф. А “Нива” посіла у цій четвірці друге місце. У 6-ти поєдинках наша команда здобула одну перемогу, чотири нічиїх та одного разу програла.