«Нива» завершила тренувальні збори

Нива ТернопільВідбувся товариський матч «Ниви» проти представника Другої ліги — стрийської «Скали». Поєдинок на Львівщині завершився з рахунком 1:1.

До поєдинку зі «Скалою» наша команда провела дві контрольні зустрічі із аматорами. При цьому футболістам «Ниви» довелося грати у складних умовах, адже поля у Микулинцях та Кременці були мало придатні для гри у футбол. І ось нарешті підопічні Богдана Самардака нарешті вийшли на добротний газон і продемонстрували доволі хорошу гру.

Практично увесь перший тайм «Нива» провела на половині поля стрийської команди. Господарі лише зрідка виходили в атаку, але оборона нашої команди та воротар грали надійно. А от голкіперу «Скали» Роману Данковичу, який свого часу виступав за Ниву, довелося попрацювати.

Ледь не зі стартовим свистком один з потенційних новачків нашого клубу завдав потужного удару. Проте м’яч просвистів над хрестовиною воріт. Згодом Ігор Мельник пробивав головою, але виручив кіпер. Всі спроби «Скали» вийти з оборони завершувалися нічим і м’яч знову під контроль брали гості.

Відкрити рахунок нашим футболістам вдалося після 30-ти хвилин гри – воротаря «Скали» розстріляв Сергій Загинайлов. До завершення тайму «Нива» продовжувала впевнено володіти ініціативою, але подвоїти рахунок нашим не вдалося.

Після перерви тренер “жовто-зелених” зробив 4 заміни. Попри те, що «Нива» контролювала м’яч, гостроти у атаці бракувало. «Скала», як і у першому таймі, була доволі пасивною, але єдиним моментом скористалася – футболіст господарів з 11-ти метрів не схибив і зрівняв рахунок.

Для «Ниви» це була остання товариська гра перед офіційними матчами і, зокрема, перед кубковим поєдинком у Черкасах, який відбудеться уже сьогодні.